Escola d'Escacs de Barcelona Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

RELACIÓ DELS 20 CLASSIFICATS DE CADA CICLE DE PRIMÀRIA PER LA FINAL DEL DIA 27.5.17 - lloc a determinar -

Data: 15/05/2017

CICLE INICIAL

MIGUEL ROMERO..................Paco Candel...............165 punts

NOAH LEYVA.....................Corazonistas..............165 punts

ARNAU GUITART..................Thau .....................154

DANIEL QUINDE..................Casas.....................143

GERARD ROMO....................Thau......................129

ALEX COCHS.....................Sagrat Cor de Sarrià......125

ALEX POYAN.....................Sil.......................118

CLARA IBAÑEZ...................Concepció.................107

POL REIXACH....................Sagrat Cor de Sarrià......103

BRUNO MANÈ.....................Sagrat Cor de Sarrià......102

LUCAS DOMINGO..................Joan Miró.................101

GUILLERMO SOLA-SERT............Sagrat Cor de Sarrià......100

SANTIAGO MORENO LÓPEZ..........Sagrat Cor de Sarrià......100

HUGO MORENO....................Paco CAndel............... 97

JAUME FLUVIÀ...................Thau...................... 96

CAI ALTIMIRAS..................Nou Patufet............... 95

ERIK MIGUEL....................Joan Miró................. 91

JOSEP SEGURA...................Corazonistas.............. 91

JAUME ENRICH...................Sagrat Cor de Sarrià..... 89

ALEX SANTOLAYA.................Sagrat Cor de Sarrià..... 87

JOAN RUBIO.....................Dominiques de l'Ensenya.. 87

CICLE MITJÀ:

RAMON SERRAHIMA.............Dominiques...............193 punts

ÀLEX BALAYLA................Thau.....................187 "

NICOLÁS COCHS...............Sagrat Cor Sarrià........182 "

XAVIER BORRELL..............Ferran Sunyer............172 "

POL BLASCO..................Dominiques...............167 "

FRAN GARCIA.................IPSE.....................165 "

MAX GONZÁLEZ................IPSI.....................156 "

MARC ROMERO.................Auró.....................155 "

ALEJANDRO ERASO.............Corazonistas.............151 "

PAU GUITART.................Thau.....................148 "

ELOI MESEGUER...............Pràctiques...............147 "

AMANUEL JOFRE...............Nausica..................146 "

VIAN WATSON.................Nausica..................143 "

ROGER BELTRAN...............IPSE.....................135 "

ANNER HERRERA...............Auró.....................129 "

OCTAVI COSTA................Orlandai.................128 "

RAMON NOGUERAS..............IPSE.....................121 "

DAVID MARTIN................Paco Candel..............116 "

PAU PURLUND.................Batània-Patmos...........114 "

POL RUIZ....................Joan Miró................111 "

 

CICLE SUPERIOR:

JAUME COLOM.................Padre Damián.............139 punts

CARLOS GIMBERT..............Padre Damián.............129 "

THOMAS MCCOLL...............Nausica..................117 "

ERIC GARCIA.................Bac de Roda..............116 "

ARNAU VÁZQUEZ...............IPSE.....................114 "

PASQUAL HERNÁNDEZ...........Padre Damiám.............114 "

EINAR GANZER................Diputació................114 "

ORIOL MAJÓ..................Betània-Patmos...........113 "

JAN AMAT....................IPSE.....................112 "

DANIEL HURTADO..............Auró.....................105 "

AITOR ILINCHETA.............Padre Damián.............101 "

GUIU LLONCH.................IPSE.....................95 "

ÀLEX BLINDER................Nausica..................93 "

JOEL NAVARRO................Padre Damián.............90 "

MARIA CASTAN................Pineda...................87 "

NIL MAJENCH.................Reina Elisenda...........87 "

NOA CHICOTE.................Pineda...................85 "

ELSA MACÍAS.................Pineda...................83 "

BRUNO CHAVES................Sil......................76 "

MARTÍ FELIU.................Reina Elisenda...........73 "

IMPORTANT ¡¡¡¡¡¡¡¡¡

Les families dels jugadors classificats han de trucar a l'Escola a partir del dimecres día 17 - NO ABANS - en horari de 17,30 a 21,30 hores dies laborables i Mari donarà les instruccions pertinents. Plaç màxim d'inscripció: DILLUNS DIA 22 a les 21,30 hores. (MÀXIMA RIGUROSITAT amb AQUEST TEMA)

MOLTES FELICITATS A TOTS ¡¡¡¡¡¡ i A LA FINAL¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡

MOLT IMPORTANT: NO DEIXAR MISSATGES AL CONTESTADOR