Escola d'Escacs de Barcelona Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

CLASSIFICATS PROVISIONALS - 20 DE CADA CICLE - PER LA FINAL DE JUNY 2017 UN COP ACABATS ELS DOS PRIMERS CAMPIONATS ESCOLARS DE PRIMÀRIA.

Data: 16/02/2017

Cicle Inicial:

Noah LEYVA...........Corazonistas..........112 punts

Arnau GUITART........Thau..................109 "

Miquel ROMERO........Paco Candel...........108 "

Gerard ROMO..........Thau..................107 "

Bruno MAÑÉ...........Sagrat Cor Sarrià.....102 "

Jaume ENRICH.........Sagrat Cor Sarrià......89 "

Daniel QUINDE........Casas..................87 "

Jaume FLUVIÁ.........Thau...................81 "

Santiago MORENO......Sagrat Cor Sarrià......72 "

Bruno FRAMIS.........Thau...................68 "

Álex POYAN...........Sil....................64 "

Pol REIXACH..........Sagrat Cor Sarrià......64 "

Enrique MATA.........IPSI...................59 "

Teo MUÑOZ............Concepció..............54 "

Erik MIGUEL..........Joan Miró..............53 "

Cai ALTIMIRAS........Nou Patufet............51 "

Adrià CERVINO........Bac de Roda............51 "

Natalia SANTOS.......Pineda.................49 "

Marc VIDAL...........Sagrat Cor Sarrià......49 "

Eric JORGOSO.........Paco Candel............48 "

Cicle Mitjà:

Ramon SERRAHIMA......Dominiques............137 Punts

Àlex BALAYLA.........Thau..................135 "

Nicolás COCHS........Sagrat Cor Sarrià.....128 "

Fran GARCIA..........IPSE..................128 "

Xavi BORRELL.........Ferran Sunyer.........127 "

Pol BLASCO...........Dominiques............121 "

Amanuel JOFRE........Nausica...............120 "

Max GONZALEZ.........IPSI..................117 "

David MARTIN.........Paco Candel...........116 "

Pau PURLUND..........Batània-Patmos........114 "

Pol RUIZ.............Joan Miró.............111 "

Alejandro ERASO......Corazonistas..........109 "

Marta ILINCHETA......Padre Damián..........108 "

Marc ROMERO..........Auró..................107 "

Santi COLL...........Sagrat Cor Sarrià.....103 "

Eloi MESEGUER........Pràctiques............103 "

Carla HERNANDEZ......Padre Damián..........101 "

Vian WATSON..........Nausica................96 "

Pau GUITART..........Thau...................95 "

Roger BELTRAN........IPSE...................92 "

Cicle Superior:

Aitor ILINCHETA......Padre Damián..........101 punts

Arnau VAZQUEZ........IPSE...................97 "

Jaume COLOM..........Padre Damián...........96 "

Pascual HERNANDEZ....Padre Damián...........87 "

Carlos GIMBERT.......Padre Damián...........87 "

Nil MAJENCH..........Reina Elisenda.........87 "

Èric GARCIA..........Bac de Roda............85 "

Daniel HURTADO.......Auró...................79 "

Thomas McCOLL........Nausica................76 "

Oriol MAJÓ...........Batània-Patmos.........76 "

Jan AMAT.............IPSE...................76 "

Einar GANZER.........Diputació..............75 "

Marti FELIU..........Reina Elisenda.........73 "

Elsa MACIAS..........Pineda.................67 "

Nicolás LISON........Adela Trenquelleon.....65 "

Àlex BLINDER.........Nausica................61 "

Guiu LLONCH..........IPSE...................61 "

Maria CASTAN.........Pineda.................58 "

Ricard COLL..........Sagrat Cor Sarrià......58 "

Álvaro LEON..........SIL....................57 "

Pròxim campionat: Maig 2017. Data encara per determinar