Escola d'Escacs de Barcelona Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

L'Escola Betánia-Patmos guanya el 17è torneig d,escoles per equips que organitza l'Escola d'Escacs de Barcelona en col.laboració aquest any amb l'escola guanyadora i a la vegada anfitriona.

Data: 04/04/2011

 

{jathumbnail off}

copaseebcn

http://chess-results.com/tnr47898.aspx?ix=1&art=2&lan=2&wi=1000&turdet=YES

16 escoles ( 6 jugadors de Primària per escola ) sistema lliga amb partides a 5' per jugador.

De les 17 edicions l'Escola Betània havía guanyat 5 vegades consecutives de les 6 primeres ( 1996 al 2000 ). De la resta sempre lluitaba per la part alta de la classificació, sense acabar de rematar la feina per ser campió, fins aquest any ( 2.4.2011 ) on la superioritat era tal, que s,han posat el capdavant de la classificació desde la primera ronda i no l,han abandonat fins el final.

Felicitar als components de l,equip: Àlvaro Le Monnier ( campió de l,individual el passat 5 de febrer ), Max Orteu, Carlos Hurtado, Marc Palet, Joan Pinto i Iago Simó.

Bon treball també de l'Escola Peter Pan ( guanyadora de les dues edicions anteriors ) que tot i anar sense les fieres dels darrers anys per està cursant la ESO, els que han agafat el relleu donaràn molta feina els propers anys.

Que jo recordi a nivell d,instal.lacions i de fair-play entre tots ( jugadors, pares, mares, familiars ) ha estat una de les millors edicions.

Que més es pot demanar, si a més coincideix amb el 25è aniversari de l,'Escola d'Escacs de Barcelona.

Només em queda fel.licitar en David Mulero de l'Escola Betània per l,ajut prestat perque la cosa funcionés com cal.

La máxima puntuació individual de tot el torneig va ser per Alexandre Cirici de l'Escola Nausica amb 14,5 punts dels 15 possibles.

Felicitats a tots i fins el 2012.

ABEL SEGURA - President de l'Escola d'Escacs de Barcelona -

RONDA 1 RONDA 2
Reina Elisenda : La Palmera La Palmera : Dominiques
Pau Gelpí Adrià Serrano Adrià Serrano Emilio J. Navascués
Oscar Cuatrecasas Marcel de la Vega Marcel de la Vega Nicolás Escobar
Pol Jorquera Damián Castro Damián Castro Yuriy Cardona
Alex Masseda Jordi Escofet Jordi Escofet Pau Garcia
Miquel guaràs Bernat Jané Bernat Jané Pau Jurado
Denis Garcia Pablo Sarriá Pablo Sarriá Ariadna Naspleda
Diputació : Nausica Hamelin-Laie : Peter Pan
Ramon Moreno Marc Boet Borja Franco Pepo Hernandez
Pau fonoll Joaquim Albert Marc Asensio Max Cunill
Joan Fonoll Alex Subirana Eric Eugénio Ignacio Llansó
Albert Muñoz Lucas Poole Gerard Morales Eric Bataller
Aleix Paz Marcel giné Paula Marco Pol Carbonell
Luis Romero Alexandre Cirici Jorge Arribas David Santalices
Padre Damian : Sant Jordi Auró : Betània-Patmos
Jose Manuel Blanco Adriano Gallego Eric Lobillo Alvaro Le Monnier
Lucía Rodriguez Guillem Rivera Pol Bassols Max Orteu
Nacho Batista Pol Velazquez Pere Paton Carlos Hurtado
Jaime Blanco Martí Parladé Sergi Solina Marc Palet
Aina Garriga Mateu Pujol Javier Porta Joan Pintó
Natalia Piñol Joan Palou Emma Varela Iago Simó



Puig D'Agulles : Eebcn Thau : El Roser/Adoratrices
Pol Perez Arnau Sendra Adrián Rangel Tomas Coll
Francesc Muñoz Guillem Viudez Alex Navarro Sara Rebollo
David Fernandez Pol Vallés Júlia Gumà Bernat Francés
Marc Padilla Ferran Prat Bernat Català Victor Plaza
Nilo Molina Gerard  de Peray Joan Manel Serra Marc Feliu
Salvador Varon Sasha Sevilla Guillem Català María Lligé
Tàber : Thau Eebcn : Tàber
Berta Vilaplana Adrián Rangel Arnau Sendra Berta Vilaplana
Martí Gonzalez Alex Navarro Guillem Viudez Martí Gonzalez
Nil Ortega Júlia Gumà Pol Vallés Nil Ortega
Bernat Freixa Bernat Català Ferran Prat Bernat Freixa
Damir Serra Joan Manel Serra Gerard  de Peray Damir Serra
Gerard Vilaplana Guillem Català Sasha Sevilla Gerard Vilaplana
El Roser/Adoratrices : Auró Sant Jordi : Puig D'Agulles
Tomas Coll Eric Lobillo Adriano Gallego Pol Perez
Sara Rebollo Pol Bassols Guillem Rivera Francesc Muñoz
Bernat Francés Pere Paton Pol Velazquez David Fernandez
Victor Plaza Sergi Solina Martí Parladé Marc Padilla
Marc Feliu Javier Porta Mateu Pujol Nilo Molina
María Lligé Emma Varela Joan Palou Salvador Varon

Betània-Patmos : Hamelin-Laie Nausica : Padre Damian
Alvaro Le Monnier Borja Franco Marc Boet Jose Manuel Blanco
Max Orteu Marc Asensio Joaquim Albert Lucía Rodriguez
Carlos Hurtado Eric Eugénio Alex Subirana Nacho Batista
Marc Palet Gerard Morales Lucas Poole Jaime Blanco
Joan Pintó Paula Marco Marcel giné Aina Garriga
Iago Simó Jorge Arribas Alexandre Cirici Natalia Piñol
Peter Pan : Dominiques Reina Elisenda : Diputació
Pepo Hernandez Emilio J. Navascués Pau Gelpí Ramon Moreno
Max Cunill Nicolás Escobar Oscar Cuatrecasas Pau fonoll
Ignacio Llansó Yuriy Cardona Pol Jorquera Joan Fonoll
Eric Bataller Pau Garcia Alex Masseda Albert Muñoz
Pol Carbonell Pau Jurado Miquel guaràs Aleix Paz
David Santalices Ariadna Naspleda Denis Garcia Luis Romero
RONDA 3 RONDA 4
Diputació : La Palmera La Palmera : Hamelin-Laie
Ramon Moreno Adrià Serrano Adrià Serrano Borja Franco
Pau fonoll Marcel de la Vega Marcel de la Vega Marc Asensio
Joan Fonoll Damián Castro Damián Castro Eric Eugénio
Albert Muñoz Jordi Escofet Jordi Escofet Gerard Morales
Aleix Paz Bernat Jané Bernat Jané Paula Marco
Luis Romero Pablo Sarriá Pablo Sarriá Jorge Arribas
Padre Damian : Reina Elisenda Auró : Dominiques
Jose Manuel Blanco Pau Gelpí Eric Lobillo Emilio J. Navascués
Lucía Rodriguez Oscar Cuatrecasas Pol Bassols Nicolás Escobar
Nacho Batista Pol Jorquera Pere Paton Yuriy Cardona
Jaime Blanco Alex Masseda Sergi Solina Pau Garcia
Aina Garriga Miquel guaràs Javier Porta Pau Jurado
Natalia Piñol Denis Garcia Emma Varela Ariadna Naspleda
Puig D'Agulles : Nausica Thau : Peter Pan
Pol Perez Marc Boet Adrián Rangel Pepo Hernandez
Francesc Muñoz Joaquim Albert Alex Navarro Max Cunill
David Fernandez Alex Subirana Júlia Gumà Ignacio Llansó
Marc Padilla Lucas Poole Bernat Català Eric Bataller
Nilo Molina Marcel giné Joan Manel Serra Pol Carbonell
Salvador Varon Alexandre Cirici Guillem Català David Santalices


Tàber : Sant Jordi Eebcn : Betània-Patmos
Berta Vilaplana Adriano Gallego Arnau Sendra Alvaro Le Monnier
Martí Gonzalez Guillem Rivera Guillem Viudez Max Orteu
Nil Ortega Pol Velazquez Pol Vallés Carlos Hurtado
Bernat Freixa Martí Parladé Ferran Prat Marc Palet
Damir Serra Mateu Pujol Gerard  de Peray Joan Pintó
Gerard Vilaplana Joan Palou Sasha Sevilla Iago Simó

El Roser/Adoratrices : Eebcn Sant Jordi : El Roser/Adoratrices
Tomas Coll Arnau Sendra Adriano Gallego Tomas Coll
Sara Rebollo Guillem Viudez Guillem Rivera Sara Rebollo
Bernat Francés Pol Vallés Pol Velazquez Bernat Francés
Victor Plaza Ferran Prat Martí Parladé Victor Plaza
Marc Feliu Gerard  de Peray Mateu Pujol Marc Feliu
María Lligé Sasha Sevilla Joan Palou María Lligé
Betània-Patmos : Thau Nausica : Tàber
Alvaro Le Monnier Adrián Rangel Marc Boet Berta Vilaplana
Max Orteu Alex Navarro Joaquim Albert Martí Gonzalez
Carlos Hurtado Júlia Gumà Alex Subirana Nil Ortega
Marc Palet Bernat Català Lucas Poole Bernat Freixa
Joan Pintó Joan Manel Serra Marcel giné Damir Serra
Iago Simó Guillem Català Alexandre Cirici Gerard Vilaplana


Peter Pan : Auró Reina Elisenda : Puig D'Agulles
Pepo Hernandez Eric Lobillo Pau Gelpí Pol Perez
Max Cunill Pol Bassols Oscar Cuatrecasas Francesc Muñoz
Ignacio Llansó Pere Paton Pol Jorquera David Fernandez
Eric Bataller Sergi Solina Alex Masseda Marc Padilla
Pol Carbonell Javier Porta Miquel guaràs Nilo Molina
David Santalices Emma Varela Denis Garcia Salvador Varon
Dominiques : Hamelin-Laie Diputació : Padre Damian
Emilio J. Navascués Borja Franco Ramon Moreno Jose Manuel Blanco
Nicolás Escobar Marc Asensio Pau fonoll Lucía Rodriguez
Yuriy Cardona Eric Eugénio Joan Fonoll Nacho Batista
Pau Garcia Gerard Morales Albert Muñoz Jaime Blanco
Pau Jurado Paula Marco Aleix Paz Aina Garriga
Ariadna Naspleda Jorge Arribas Luis Romero Natalia Piñol
RONDA 5 RONDA 6
Padre Damian : La Palmera La Palmera : Auró
Jose Manuel Blanco Adrià Serrano Adrià Serrano Eric Lobillo
Lucía Rodriguez Marcel de la Vega Marcel de la Vega Pol Bassols
Nacho Batista Damián Castro Damián Castro Pere Paton
Jaime Blanco Jordi Escofet Jordi Escofet Sergi Solina
Aina Garriga Bernat Jané Bernat Jané Javier Porta
Natalia Piñol Pablo Sarriá Pablo Sarriá Emma Varela
Puig D'Agulles : Diputació Thau : Hamelin-Laie
Pol Perez Ramon Moreno Adrián Rangel Borja Franco
Francesc Muñoz Pau fonoll Alex Navarro Marc Asensio
David Fernandez Joan Fonoll Júlia Gumà Eric Eugénio
Marc Padilla Albert Muñoz Bernat Català Gerard Morales
Nilo Molina Aleix Paz Joan Manel Serra Paula Marco
Salvador Varon Luis Romero Guillem Català Jorge Arribas
Tàber : Reina Elisenda Eebcn : Dominiques
Berta Vilaplana Pau Gelpí Arnau Sendra Emilio J. Navascués
Martí Gonzalez Oscar Cuatrecasas Guillem Viudez Nicolás Escobar
Nil Ortega Pol Jorquera Pol Vallés Yuriy Cardona
Bernat Freixa Alex Masseda Ferran Prat Pau Garcia
Damir Serra Miquel guaràs Gerard  de Peray Pau Jurado
Gerard Vilaplana Denis Garcia Sasha Sevilla Ariadna Naspleda

El Roser/Adoratrices : Nausica Sant Jordi : Peter Pan
Tomas Coll Marc Boet Adriano Gallego Pepo Hernandez
Sara Rebollo Joaquim Albert Guillem Rivera Max Cunill
Bernat Francés Alex Subirana Pol Velazquez Ignacio Llansó
Victor Plaza Lucas Poole Martí Parladé Eric Bataller
Marc Feliu Marcel giné Mateu Pujol Pol Carbonell
María Lligé Alexandre Cirici Joan Palou David Santalices

Betània-Patmos : Sant Jordi Nausica : Betània-Patmos
Alvaro Le Monnier Adriano Gallego Marc Boet Alvaro Le Monnier
Max Orteu Guillem Rivera Joaquim Albert Max Orteu
Carlos Hurtado Pol Velazquez Alex Subirana Carlos Hurtado
Marc Palet Martí Parladé Lucas Poole Marc Palet
Joan Pintó Mateu Pujol Marcel giné Joan Pintó
Iago Simó Joan Palou Alexandre Cirici Iago Simó
Peter Pan : Eebcn Reina Elisenda : El Roser/Adoratrices
Pepo Hernandez Arnau Sendra Pau Gelpí Tomas Coll
Max Cunill Guillem Viudez Oscar Cuatrecasas Sara Rebollo
Ignacio Llansó Pol Vallés Pol Jorquera Bernat Francés
Eric Bataller Ferran Prat Alex Masseda Victor Plaza
Pol Carbonell Gerard  de Peray Miquel guaràs Marc Feliu
David Santalices Sasha Sevilla Denis Garcia María Lligé


Dominiques : Thau Diputació : Tàber
Emilio J. Navascués Adrián Rangel Ramon Moreno Berta Vilaplana
Nicolás Escobar Alex Navarro Pau fonoll Martí Gonzalez
Yuriy Cardona Júlia Gumà Joan Fonoll Nil Ortega
Pau Garcia Bernat Català Albert Muñoz Bernat Freixa
Pau Jurado Joan Manel Serra Aleix Paz Damir Serra
Ariadna Naspleda Guillem Català Luis Romero Gerard Vilaplana
Hamelin-Laie : Auró Padre Damian : Puig D'Agulles
Borja Franco Eric Lobillo Jose Manuel Blanco Pol Perez
Marc Asensio Pol Bassols Lucía Rodriguez Francesc Muñoz
Eric Eugénio Pere Paton Nacho Batista David Fernandez
Gerard Morales Sergi Solina Jaime Blanco Marc Padilla
Paula Marco Javier Porta Aina Garriga Nilo Molina
Jorge Arribas Emma Varela Natalia Piñol Salvador Varon
RONDA 7 RONDA 8
Puig D'Agulles : La Palmera La Palmera : Thau
Pol Perez Adrià Serrano Adrià Serrano Adrián Rangel
Francesc Muñoz Marcel de la Vega Marcel de la Vega Alex Navarro
David Fernandez Damián Castro Damián Castro Júlia Gumà
Marc Padilla Jordi Escofet Jordi Escofet Bernat Català
Nilo Molina Bernat Jané Bernat Jané Joan Manel Serra
Salvador Varon Pablo Sarriá Pablo Sarriá Guillem Català
Tàber : Padre Damian Eebcn : Auró
Berta Vilaplana Jose Manuel Blanco Arnau Sendra Eric Lobillo
Martí Gonzalez Lucía Rodriguez Guillem Viudez Pol Bassols
Nil Ortega Nacho Batista Pol Vallés Pere Paton
Bernat Freixa Jaime Blanco Ferran Prat Sergi Solina
Damir Serra Aina Garriga Gerard  de Peray Javier Porta
Gerard Vilaplana Natalia Piñol Sasha Sevilla Emma Varela
El Roser/Adoratrices : Diputació Sant Jordi : Hamelin-Laie
Tomas Coll Ramon Moreno Adriano Gallego Borja Franco
Sara Rebollo Pau fonoll Guillem Rivera Marc Asensio
Bernat Francés Joan Fonoll Pol Velazquez Eric Eugénio
Victor Plaza Albert Muñoz Martí Parladé Gerard Morales
Marc Feliu Aleix Paz Mateu Pujol Paula Marco
María Lligé Luis Romero Joan Palou Jorge Arribas

Betània-Patmos : Reina Elisenda Nausica : Dominiques
Alvaro Le Monnier Pau Gelpí Marc Boet Emilio J. Navascués
Max Orteu Oscar Cuatrecasas Joaquim Albert Nicolás Escobar
Carlos Hurtado Pol Jorquera Alex Subirana Yuriy Cardona
Marc Palet Alex Masseda Lucas Poole Pau Garcia
Joan Pintó Miquel guaràs Marcel giné Pau Jurado
Iago Simó Denis Garcia Alexandre Cirici Ariadna Naspleda

Peter Pan : Nausica Reina Elisenda : Peter Pan
Pepo Hernandez Marc Boet Pau Gelpí Pepo Hernandez
Max Cunill Joaquim Albert Oscar Cuatrecasas Max Cunill
Ignacio Llansó Alex Subirana Pol Jorquera Ignacio Llansó
Eric Bataller Lucas Poole Alex Masseda Eric Bataller
Pol Carbonell Marcel giné Miquel guaràs Pol Carbonell
David Santalices Alexandre Cirici Denis Garcia David Santalices
Dominiques : Sant Jordi Diputació : Betània-Patmos
Emilio J. Navascués Adriano Gallego Ramon Moreno Alvaro Le Monnier
Nicolás Escobar Guillem Rivera Pau fonoll Max Orteu
Yuriy Cardona Pol Velazquez Joan Fonoll Carlos Hurtado
Pau Garcia Martí Parladé Albert Muñoz Marc Palet
Pau Jurado Mateu Pujol Aleix Paz Joan Pintó
Ariadna Naspleda Joan Palou Luis Romero Iago Simó


Hamelin-Laie : Eebcn Padre Damian : El Roser/Adoratrices
Borja Franco Arnau Sendra Jose Manuel Blanco Tomas Coll
Marc Asensio Guillem Viudez Lucía Rodriguez Sara Rebollo
Eric Eugénio Pol Vallés Nacho Batista Bernat Francés
Gerard Morales Ferran Prat Jaime Blanco Victor Plaza
Paula Marco Gerard  de Peray Aina Garriga Marc Feliu
Jorge Arribas Sasha Sevilla Natalia Piñol María Lligé

Auró : Thau Puig D'Agulles : Tàber
Eric Lobillo Adrián Rangel Pol Perez Berta Vilaplana
Pol Bassols Alex Navarro Francesc Muñoz Martí Gonzalez
Pere Paton Júlia Gumà David Fernandez Nil Ortega
Sergi Solina Bernat Català Marc Padilla Bernat Freixa
Javier Porta Joan Manel Serra Nilo Molina Damir Serra
Emma Varela Guillem Català Salvador Varon Gerard Vilaplana
RONDA 9 RONDA 10
Tàber : La Palmera La Palmera : Eebcn
Berta Vilaplana Adrià Serrano Adrià Serrano Arnau Sendra
Martí Gonzalez Marcel de la Vega Marcel de la Vega Guillem Viudez
Nil Ortega Damián Castro Damián Castro Pol Vallés
Bernat Freixa Jordi Escofet Jordi Escofet Ferran Prat
Damir Serra Bernat Jané Bernat Jané Gerard  de Peray
Gerard Vilaplana Pablo Sarriá Pablo Sarriá Sasha Sevilla
El Roser/Adoratrices : Puig D'Agulles Sant Jordi : Thau
Tomas Coll Pol Perez Adriano Gallego Adrián Rangel
Sara Rebollo Francesc Muñoz Guillem Rivera Alex Navarro
Bernat Francés David Fernandez Pol Velazquez Júlia Gumà
Victor Plaza Marc Padilla Martí Parladé Bernat Català
Marc Feliu Nilo Molina Mateu Pujol Joan Manel Serra
María Lligé Salvador Varon Joan Palou Guillem Català
Betània-Patmos : Padre Damian Nausica : Auró
Alvaro Le Monnier Jose Manuel Blanco Marc Boet Eric Lobillo
Max Orteu Lucía Rodriguez Joaquim Albert Pol Bassols
Carlos Hurtado Nacho Batista Alex Subirana Pere Paton
Marc Palet Jaime Blanco Lucas Poole Sergi Solina
Joan Pintó Aina Garriga Marcel giné Javier Porta
Iago Simó Natalia Piñol Alexandre Cirici Emma Varela

Peter Pan : Diputació Reina Elisenda : Hamelin-Laie
Pepo Hernandez Ramon Moreno Pau Gelpí Borja Franco
Max Cunill Pau fonoll Oscar Cuatrecasas Marc Asensio
Ignacio Llansó Joan Fonoll Pol Jorquera Eric Eugénio
Eric Bataller Albert Muñoz Alex Masseda Gerard Morales
Pol Carbonell Aleix Paz Miquel guaràs Paula Marco
David Santalices Luis Romero Denis Garcia Jorge Arribas

Dominiques : Reina Elisenda Diputació : Dominiques
Emilio J. Navascués Pau Gelpí Ramon Moreno Emilio J. Navascués
Nicolás Escobar Oscar Cuatrecasas Pau fonoll Nicolás Escobar
Yuriy Cardona Pol Jorquera Joan Fonoll Yuriy Cardona
Pau Garcia Alex Masseda Albert Muñoz Pau Garcia
Pau Jurado Miquel guaràs Aleix Paz Pau Jurado
Ariadna Naspleda Denis Garcia Luis Romero Ariadna Naspleda
Hamelin-Laie : Nausica Padre Damian : Peter Pan
Borja Franco Marc Boet Jose Manuel Blanco Pepo Hernandez
Marc Asensio Joaquim Albert Lucía Rodriguez Max Cunill
Eric Eugénio Alex Subirana Nacho Batista Ignacio Llansó
Gerard Morales Lucas Poole Jaime Blanco Eric Bataller
Paula Marco Marcel giné Aina Garriga Pol Carbonell
Jorge Arribas Alexandre Cirici Natalia Piñol David Santalices


Auró : Sant Jordi Puig D'Agulles : Betània-Patmos
Eric Lobillo Adriano Gallego Pol Perez Alvaro Le Monnier
Pol Bassols Guillem Rivera Francesc Muñoz Max Orteu
Pere Paton Pol Velazquez David Fernandez Carlos Hurtado
Sergi Solina Martí Parladé Marc Padilla Marc Palet
Javier Porta Mateu Pujol Nilo Molina Joan Pintó
Emma Varela Joan Palou Salvador Varon Iago Simó
Thau : Eebcn Tàber : El Roser/Adoratrices
Adrián Rangel Arnau Sendra Berta Vilaplana Tomas Coll
Alex Navarro Guillem Viudez Martí Gonzalez Sara Rebollo
Júlia Gumà Pol Vallés Nil Ortega Bernat Francés
Bernat Català Ferran Prat Bernat Freixa Victor Plaza
Joan Manel Serra Gerard  de Peray Damir Serra Marc Feliu
Guillem Català Sasha Sevilla Gerard Vilaplana María Lligé
RONDA 11 RONDA 12
El Roser/Adoratrices : La Palmera La Palmera : Sant Jordi
Tomas Coll Adrià Serrano Adrià Serrano Adriano Gallego
Sara Rebollo Marcel de la Vega Marcel de la Vega Guillem Rivera
Bernat Francés Damián Castro Damián Castro Pol Velazquez
Victor Plaza Jordi Escofet Jordi Escofet Martí Parladé
Marc Feliu Bernat Jané Bernat Jané Mateu Pujol
María Lligé Pablo Sarriá Pablo Sarriá Joan Palou
Betània-Patmos : Tàber Nausica : Eebcn
Alvaro Le Monnier Berta Vilaplana Marc Boet Arnau Sendra
Max Orteu Martí Gonzalez Joaquim Albert Guillem Viudez
Carlos Hurtado Nil Ortega Alex Subirana Pol Vallés
Marc Palet Bernat Freixa Lucas Poole Ferran Prat
Joan Pintó Damir Serra Marcel giné Gerard  de Peray
Iago Simó Gerard Vilaplana Alexandre Cirici Sasha Sevilla
Peter Pan : Puig D'Agulles Reina Elisenda Thau
Pepo Hernandez Pol Perez Pau Gelpí Adrián Rangel
Max Cunill Francesc Muñoz Oscar Cuatrecasas Alex Navarro
Ignacio Llansó David Fernandez Pol Jorquera Júlia Gumà
Eric Bataller Marc Padilla Alex Masseda Bernat Català
Pol Carbonell Nilo Molina Miquel guaràs Joan Manel Serra
David Santalices Salvador Varon Denis Garcia Guillem Català

Dominiques : Padre Damian Diputació : Auró
Emilio J. Navascués Jose Manuel Blanco Ramon Moreno Eric Lobillo
Nicolás Escobar Lucía Rodriguez Pau fonoll Pol Bassols
Yuriy Cardona Nacho Batista Joan Fonoll Pere Paton
Pau Garcia Jaime Blanco Albert Muñoz Sergi Solina
Pau Jurado Aina Garriga Aleix Paz Javier Porta
Ariadna Naspleda Natalia Piñol Luis Romero Emma Varela

Hamelin-Laie : Diputació Padre Damian : Hamelin-Laie
Borja Franco Ramon Moreno Jose Manuel Blanco Borja Franco
Marc Asensio Pau fonoll Lucía Rodriguez Marc Asensio
Eric Eugénio Joan Fonoll Nacho Batista Eric Eugénio
Gerard Morales Albert Muñoz Jaime Blanco Gerard Morales
Paula Marco Aleix Paz Aina Garriga Paula Marco
Jorge Arribas Luis Romero Natalia Piñol Jorge Arribas
Auró : Reina Elisenda Puig D'Agulles : Dominiques
Eric Lobillo Pau Gelpí Pol Perez Emilio J. Navascués
Pol Bassols Oscar Cuatrecasas Francesc Muñoz Nicolás Escobar
Pere Paton Pol Jorquera David Fernandez Yuriy Cardona
Sergi Solina Alex Masseda Marc Padilla Pau Garcia
Javier Porta Miquel guaràs Nilo Molina Pau Jurado
Emma Varela Denis Garcia Salvador Varon Ariadna Naspleda


Thau : Nausica Tàber : Peter Pan
Adrián Rangel Marc Boet Berta Vilaplana Pepo Hernandez
Alex Navarro Joaquim Albert Martí Gonzalez Max Cunill
Júlia Gumà Alex Subirana Nil Ortega Ignacio Llansó
Bernat Català Lucas Poole Bernat Freixa Eric Bataller
Joan Manel Serra Marcel giné Damir Serra Pol Carbonell
Guillem Català Alexandre Cirici Gerard Vilaplana David Santalices
Eebcn : Sant Jordi El Roser/Adoratrices : Betània-Patmos
Arnau Sendra Adriano Gallego Tomas Coll Alvaro Le Monnier
Guillem Viudez Guillem Rivera Sara Rebollo Max Orteu
Pol Vallés Pol Velazquez Bernat Francés Carlos Hurtado
Ferran Prat Martí Parladé Victor Plaza Marc Palet
Gerard  de Peray Mateu Pujol Marc Feliu Joan Pintó
Sasha Sevilla Joan Palou María Lligé Iago Simó
RONDA 13 RONDA 14
Betània-Patmos : La Palmera La Palmera : Nausica
Alvaro Le Monnier Adrià Serrano Adrià Serrano Marc Boet
Max Orteu Marcel de la Vega Marcel de la Vega Joaquim Albert
Carlos Hurtado Damián Castro Damián Castro Alex Subirana
Marc Palet Jordi Escofet Jordi Escofet Lucas Poole
Joan Pintó Bernat Jané Bernat Jané Marcel giné
Iago Simó Pablo Sarriá Pablo Sarriá Alexandre Cirici
Peter Pan : El Roser/Adoratrices Reina Elisenda : Sant Jordi
Pepo Hernandez Tomas Coll Pau Gelpí Adriano Gallego
Max Cunill Sara Rebollo Oscar Cuatrecasas Guillem Rivera
Ignacio Llansó Bernat Francés Pol Jorquera Pol Velazquez
Eric Bataller Victor Plaza Alex Masseda Martí Parladé
Pol Carbonell Marc Feliu Miquel guaràs Mateu Pujol
David Santalices María Lligé Denis Garcia Joan Palou
Dominiques : Tàber Diputació : Eebcn
Emilio J. Navascués Berta Vilaplana Ramon Moreno Arnau Sendra
Nicolás Escobar Martí Gonzalez Pau fonoll Guillem Viudez
Yuriy Cardona Nil Ortega Joan Fonoll Pol Vallés
Pau Garcia Bernat Freixa Albert Muñoz Ferran Prat
Pau Jurado Damir Serra Aleix Paz Gerard  de Peray
Ariadna Naspleda Gerard Vilaplana Luis Romero Sasha Sevilla


Hamelin-Laie : Puig D'Agulles Padre Damian : Thau
Borja Franco Pol Perez Jose Manuel Blanco Adrián Rangel
Marc Asensio Francesc Muñoz Lucía Rodriguez Alex Navarro
Eric Eugénio David Fernandez Nacho Batista Júlia Gumà
Gerard Morales Marc Padilla Jaime Blanco Bernat Català
Paula Marco Nilo Molina Aina Garriga Joan Manel Serra
Jorge Arribas Salvador Varon Natalia Piñol Guillem Català


Auró : Padre Damian Puig D'Agulles : Auró
Eric Lobillo Jose Manuel Blanco Pol Perez Eric Lobillo
Pol Bassols Lucía Rodriguez Francesc Muñoz Pol Bassols
Pere Paton Nacho Batista David Fernandez Pere Paton
Sergi Solina Jaime Blanco Marc Padilla Sergi Solina
Javier Porta Aina Garriga Nilo Molina Javier Porta
Emma Varela Natalia Piñol Salvador Varon Emma Varela
Thau : Diputació Tàber : Hamelin-Laie
Adrián Rangel Ramon Moreno Berta Vilaplana Borja Franco
Alex Navarro Pau fonoll Martí Gonzalez Marc Asensio
Júlia Gumà Joan Fonoll Nil Ortega Eric Eugénio
Bernat Català Albert Muñoz Bernat Freixa Gerard Morales
Joan Manel Serra Aleix Paz Damir Serra Paula Marco
Guillem Català Luis Romero Gerard Vilaplana Jorge Arribas




Eebcn Reina Elisenda El Roser/Adoratrices : Dominiques
Arnau Sendra Pau Gelpí Tomas Coll Emilio J. Navascués
Guillem Viudez Oscar Cuatrecasas Sara Rebollo Nicolás Escobar
Pol Vallés Pol Jorquera Bernat Francés Yuriy Cardona
Ferran Prat Alex Masseda Victor Plaza Pau Garcia
Gerard  de Peray Miquel guaràs Marc Feliu Pau Jurado
Sasha Sevilla Denis Garcia María Lligé Ariadna Naspleda
Sant Jordi : Nausica Betània-Patmos : Peter Pan
Adriano Gallego Marc Boet Alvaro Le Monnier Pepo Hernandez
Guillem Rivera Joaquim Albert Max Orteu Max Cunill
Pol Velazquez Alex Subirana Carlos Hurtado Ignacio Llansó
Martí Parladé Lucas Poole Marc Palet Eric Bataller
Mateu Pujol Marcel giné Joan Pintó Pol Carbonell
Joan Palou Alexandre Cirici Iago Simó David Santalices
RONDA 15


Peter Pan : La Palmera


Pepo Hernandez Adrià Serrano


Max Cunill Marcel de la Vega


Ignacio Llansó Damián Castro


Eric Bataller Jordi Escofet


Pol Carbonell Bernat Jané


David Santalices Pablo Sarriá





Dominiques : Betània-Patmos


Emilio J. Navascués Alvaro Le Monnier


Nicolás Escobar Max Orteu


Yuriy Cardona Carlos Hurtado


Pau Garcia Marc Palet


Pau Jurado Joan Pintó


Ariadna Naspleda Iago Simó





Hamelin-Laie : El Roser/Adoratrices


Borja Franco Tomas Coll


Marc Asensio Sara Rebollo


Eric Eugénio Bernat Francés


Gerard Morales Victor Plaza


Paula Marco Marc Feliu


Jorge Arribas María Lligé






Auró : Tàber


Eric Lobillo Berta Vilaplana


Pol Bassols Martí Gonzalez


Pere Paton Nil Ortega


Sergi Solina Bernat Freixa


Javier Porta Damir Serra


Emma Varela Gerard Vilaplana






Thau : Puig D'Agulles


Adrián Rangel Pol Perez


Alex Navarro Francesc Muñoz


Júlia Gumà David Fernandez


Bernat Català Marc Padilla


Joan Manel Serra Nilo Molina


Guillem Català Salvador Varon





Eebcn : Padre Damian


Arnau Sendra Jose Manuel Blanco


Guillem Viudez Lucía Rodriguez


Pol Vallés Nacho Batista


Ferran Prat Jaime Blanco


Gerard  de Peray Aina Garriga


Sasha Sevilla Natalia Piñol







Sant Jordi : Diputació


Adriano Gallego Ramon Moreno


Guillem Rivera Pau fonoll


Pol Velazquez Joan Fonoll


Martí Parladé Albert Muñoz


Mateu Pujol Aleix Paz


Joan Palou Luis Romero






Nausica : Reina Elisenda


Marc Boet Pau Gelpí


Joaquim Albert Oscar Cuatrecasas


Alex Subirana Pol Jorquera


Lucas Poole Alex Masseda


Marcel giné Miquel guaràs


Alexandre Cirici Denis Garcia